Футбол в Україні
Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 59
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувальницький пошук
Тривалість гри (футбол)

Ігровий час

Футбольний матч складається з двох рівних таймів по 45 хвилин із 15-хвилинною перервою між ними. Після перерви команди міняються воротами. За домовленістю тривалість тайму може бути змінена. Проте домовленості потрібно досягти до початку матчу, і ця домовленість не повинна суперечити правилам змагання. Перерва між таймами не перевищує 15 хвилин і указується у регламенті змагань.

Доданий час


У кінці кожного тайму головний суддя додає до основного часу тайму час, що пішов на заміни, втручання лікарів, зумисне затягування гри тощо. Заявлена тривалість доданого часу повідомляється резервним арбітром і складає ціле число хвилин. Не існує строгих правил про розрахунок тривалості: арбітр призначає її «на око» і може на свій розсуд продовжити гру — наприклад, у випадку затримок протягом доданого часу.

На проведення пенальті, призначеного у кінці тайму, виділяється додатковий час.

Матчі, що не були дограні до кінця, переграються заново або дограються — це вирішується згідно регламенту змагань.

Додатковий час (Овертайм)


Регламент змагань може потребувати додаткового часу для вирішення нічиїх. Див. Визначення взяття воріт (футбол).

Основний час


Цей неофіційний термін не має чіткого визначення і звичайно означає весь час гри, що пройшов до останнього на даний момент відрізку «доданого» часу — будь то доданий час тайму чи час, доданий для вирішення нічиєї.
Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний хостинг uCoz