Футбол в Україні
Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 59
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувальницький пошук
Футбольне поле

Футбо́льне по́ле — майданчик для гри у футбол.Розміри
Футбольне поле має форму прямокутника.
 • Довжина: мінімум 90 м (100 ярдів), максимум 120 м (130 ярдів).
 • Ширина: мінімум 45 м (50 ярдів), максимум 90 м (100 ярдів).
 • Для міжнародних ігор встановлено більш суворі обмеження:
 • Довжина: 100—110 метрів (110—120 ярдів).
 • Ширина: 64-75 метрів (70-80 ярдів).
 • Рекомендовані значення: Довжина 105 метрів, Ширина 68 метрів. Цікавий факт — по суті, футбольне поле може бути і квадратної форми (при максимальній ширині і мінімальній довжині — 90 метрів)

  Штрафний майданчик  


  Із точок на відстані 16,5 м (18 ярдів) від внутрішньої сторони кожної стійки воріт, під прямим кутом до лінії воріт, в глибину поля проводяться дві лінії. На відстані 16,5 м (18 ярдів) ці лінії з'єднуються іншою лінією, паралельною лінії воріт. В межах штрафного майданчика, по центру лінії воріт і на відстані 11 м (12 ярдів) від неї, наноситься 11-метрова відмітка. За межами штрафного майданчика проводиться дуга радіусом 9,15 м (10 ярдів), центр котрої збігається з 11-метровою відміткою. Ця лінія допомогає судді правильно розмістити гравців під час пробиття пенальті (всі гравці, крім того хто б'є, повинні знаходитися на відстані не ближче 9,15 м від 11-метрової відмітки, позаду м'яча та за межами штрафного майданчика).

  Воротарський майданчик  


  Ворота повинні бути рівновіддаленими від обох кінців лінії воріт. Вони складаються з двох вертикальних стійок, що зверху з'єднані горизонтальною поперечиною. Відстань між стійками — 7,32 метра (8 ярдів), а відстань від нижнього контура поперечки до поверхні землі — 2,44 метра (8 футів). Ширина та висота обох стійок і поперечини однакова й не може перевищувати 12 см. Товщина лінії воріт співпадає з товщиною стійок та поперечки. До воріт та ґрунту за воротами часто можуть причіпляти сітки, які повинні бути закріплені надійно, але й не мають заважати воротареві. Стійки й поперечки воріт повинні бути білого кольору.

  Лінії  


  Окремі зони поля обмежують білими лініями нанесеними на трав'яне покриття. Товщина ліній входить у зону, котру вони обмежують. Дві довші лінії називають бічними, а дві коротші — лініями воріт. Ширина ліній — до 12 см. Поле на дві половини розділяє середня лінія. Посередині середньої нанесено позначку середини поля. Навколо неї проводять коло з радіусом 9,15 метрів (10 ярдів).

  Прапорці  


  В кожному куті поля встановлено прапорці, які закріплено на флагштоках без загостреного верхнього кінця. Заввишки вони мають бути принаймні 1,5 метра. Флагштоки можуть встановлювати й на обох кінцях середньої лінії, на відстані принаймні 1 метра від бічної лінії.
  Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний хостинг uCoz